تاریخ : جمعه 22 آبان 1394 | 08:04 ب.ظ | نویسنده : کانکس و کاراوان اسکابن
قیمت کانکس

نحوه محاسبه قیمت کانکس

با نحوه محاسبه کانکس آشنایی دارید؟

قیمت کانکس، بر اساس مصالح مصرفی در تولید کانکس، چگونگی دقت در ساخت کانکس، نیروی متخصص و ماهر در ساخت کانکسو عوامل دیگری بستگی دارد. یکی ازآیتمهای مهم وتععین کننده در قیمت کانکس خود شرکت تولید کننده کانکس میباشد، یعنی هر چقدرشرکت تولید کننده کانکس، مانند کانکس اسکابن قدیمیتر و با تجربه تر باشد کانکس با کیفیت بالاتری تولید مینماید.
شما کارفرمایان و مشتریان محترم میتوانید بر اساس مدت زمان نیازخود به کانکس، کیفیت کانکس و قیمت کانکس را خودتان تعیین نمایید.
کانکس خوب و با کیفیت، باید دارای ویژگیهای خاصی باشد و تمام این ویژگیها در کانکس تولیدی شرکت اسکابن وجود دارد که در متن زیر بیشتر آشنا میشویم:

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کانکس:

* – اسکلت بندی کانکس (کانکس اسکابن):
اسکلت کانکس با استفاده از الكترود AK كه مخصوص جوش سربا لا میباشد از شكنندگی اسكلت در مقابل جابجائی ها تا حد زیادی كاهش می دهد و باعث استحكام قابل ملاحظه سازه می شود . كلیه تولیدات کانکس اسکابن با الكترود AK جوش داده میشود.
* – شاسی کانکس (کانکس اسکابن):

در كانكس های با عرض 3 متر كه چهارطرف آن كلاف میشود یك شاخه تیر آهن اضافی در زیر كانكس جوش داده میشود و این عمل استحكام شاسی را قویتر مینماید.

* – وزن انواع کانکس (کانکس اسکابن):
یكی دیگر از عوامل مهم در تعیین مقاومت و عمر كانكس و قیمت کانکس، وزن آن میباشد. استفاده از پروفیل های سبك و شاسی قوطی شده ورق بجای تیرآهن در موقع جابجائی کانکس باعث آسیب دیدگی كانكس و در نتیجه باز و بسته نشدن درب و پنجره ها و یا به عبارتی دیگر باعث تاب برداشتن اسكلت كانكس میشود و آب بندی كانكس از بین رفته و بهنگام بارش باران از سقف آن آب به داخل كانكس نفوذ میكند. وزن كانكس های ارزان قیمت، حدود 25 الی 35 درصد كمتر از كانكس های مرغوب میباشد.

* – ورق بدنه بیرونی کانکس (کانکس اسکابن):
ای بدنه و سقف بعد از مدت زمان كوتاهی رنگ پوسته کرده و باعث زنگ زدگی می شود كه این حالت در كانكس ها ی شرکت اسکابن دیده نمیشود. پرچ آلومینیومی در روی ورق گالوانیزه استحكام كافی ندارد و به راحتی با كوچكترین حركت بریده می شود اما پرچ فولادی چون هم جنس ورق گالوانیزه میباشد استحكام بیشتری دارد. كلیه تولیدات ما با پرچ های فولادی ساخته میشود.

* – عایق حرارتی و صوتی کانکس (کانکس اسکابن):
استفاده از درب و پنجره های UPVC قابل مقایسه با در و پنجره آلومینیومی نیست، با استفاده از در و پنجره UPVC آب به داخل كانكس نفوذ نمیكند و حرارت داخل كانكس بیشتر از در و پنجره های آلمینیومی قابل كنترل میباشد. کانکس اسکابن كانكس ها را با پنجره UPVC ساخته و تحویل میدهد.

* – پوشش داخلی کانکس (کانکس اسکابن) :
با تجربه نشان داده شده كه دیوار پوش PVC ساخت كارخانه آذران پلاستیك بهترین پوشش و زیبایی نما را دارد چون دیوار پوش PVC آذران پلاستیك و کمپارس ضد احتراق بوده و در مقابل حشرات موذی مثل موریانه مقاوم میباشد كلیه تولیدات ما با دیوارپوش های آذران پلاستیك ویا کمپارس ساخته میشود .

* – تاسیسات برق داخل کانکس (کانکس اسکابن):
هنگام استفاده از تأسیسات داخلی كانكس، مثل كولر و یخچال فریزر باید در نظرداشت كابلی استفاده شود كه جوابگو باشد لذا كابل استفاده شده در كانكس های ارزان قیمت كابل ضعیف پیش بینی شده و ضعیف بودن كابل باعث آتش سوزی میشود. کانکس اسکابن كابل نمره2/5، 4 و 5 را در تولیدات خود استفاده مینماید.

* – کابل برق کانکس (کانکس اسکابن):
كلید مینیاتوری ساخت كارخانه لگراند فرانسه به لحاظ كیفیت بالای آن در موقع بروز مشكل جریان برق را به موقع قطع مینماید تجربه به ما نشان داده بعضی از مارك های متفرقه جریان برق را بموقع قطع نمیكند و باعث آتش سوزی میشود. استفاده از كابل فویلدار باعث جلوگیری از وجود صدا در ارتباط تلفنی میشود.

* – کف پوش کانکس (کانکس اسکابن):
تخته های كف كانكس ها باید از چوب خارجی استفاده شود. در كانكس های ارزان قیمت نئوپان و یا MDF ضعیف استفاده میشود كه معمولاً در مقابل رطوبت و وزن كانكس نمیتواند مقاومت كند، کانکس اسکابن، در كف كانكس ها از تخته نو و خارجی استفاده مینماید که در قیمت کانکس، تاثیر زیادی دارد.

* – حمل و بارگیری کانکس (کانکس اسکابن):
روی سقف كانكس ها قلاب های قوی باید نصب شود كه در موقع بلندكردن ، قلاب از سقف جدا نشود، در كانكس های ارزان قیمت از قلاب های نمره 12 یا 14 استفاده میكنند كه در خیلی مواقع قلاب از سقف جدا میشود. قلاب های نصب شده روی كانكس های تولیدی شرکت کانکس اسکابن از نمره 20 و یا 22 میباشد.

* – پوشش بدنه کانکس (کانکس اسکابن):
استفاده از تسمه بین ورق های پوشش بدنه خارجی كانكس ضمن اینكه نمای كانكس را زیبا میسازد مقاومت ورق های بدنه را موقع حمل و جابجایی بالا می برد .

* – کانکس چرخدارو متحرک (کانکس اسکابن):
لاستیك های روكش شده درمقایسه با لاستیك نو درمقابل گرما و آفتاب مقاومت نداشته و روكش آن جدا میشود. كلیه تولیدات ما با لاستیك نو عرضه میشود و قیمت کانکس، کمی بیشتر میشود.

* – سرویسهای بهداشتی کانکس (کانکس اسکابن):
كف سرویس بهداشتی تولیدی ما ازفایبرگلاس سرامیک تولید شده و كف با آلومینیوم آب بند كامل نمیشود و تخلیه آب از كف سرویس براحتی انجام نمیگیرد.

* – آبدارخانه کانکس (کانکس اسکابن):
كلیه كانكس های تولیدی شرکت اسکابن، كه آبدارخانه درآنها نصب شده مجهز به هواكش پلاستیکی می باشد چون هواكش های پلاستیكی بدلیل فراموشی و روشن ماندن دائم آتش گرفته و باعث سوختن كانكس میشود.
ارائه لیست قیمت کانکسبرچسب ها: قیمت کانکس، کانکس، کانکس اسکابن،    • paper | فروش بک لینک دائمی | خرید لینک انبوه
  • فال تاروت سه کارتی | خرید رپورتاژ آگهی دائمی
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic